Casa Caicara Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Caicara Villa Arraial do Cabo van 61 m² bevindt zich op 5 km van Epa Arraial en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.
Ponta da Alcaira is op een rijafstand van 10 minuten van deze 1-badkamer villa gesitueerd.
Tot de badkamerfaciliteiten van dit vakantiehuis behoren ook een apart toilet en een douche.
Een complete keuken in deze gesitueerde in Arraial do Cabo Casa Caicara Villa bevat alles wat je nodig hebt, waaronder koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Caicara Villa?
Gasten van Casa Caicara Villa kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Welke betaalmethoden staat Casa Caicara Villa toe?
Casa Caicara Villa accepteert betalingsmethoden zoals American Express, Mastercard en Visa. - ❓
Is er een keuken in Casa Caicara Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Caicara Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis.